O NAS

20191001_214824.jpg

La Lune art&design tworzy dwuosobowy, kobiecy zespół. Iwona Lenik (od lewej) oraz Joanna Wykrytowicz. Iwonka jest autorką ilustracji i projektów La Lune, artystką oraz pedagogiem twórczości.  To w jej głowie zrodził się pomysł na markę pełną magicznych postaci, dedykowaną dzieciom oraz ich rodzicom, którzy cenią sobie wyjątkowy i oryginalny styl produktów La Lune. Asia wnosi do firmy swoje wieloletnie doświadczenie pracy jako kierownik projektów. Aktualnie dba o logistykę i marketing firmy La Lune art&design. Jako miłośniczka teatru i poezji doskonale odnajduje się w bajkowym świecie La Lune. 

   "Prywatnie jesteśmy przyjaciółkami, które postanowiły połączyć swoje pasje, doświadczenie i siły, 

by stworzyć dla Was produkty, które pokochacie!"

Iwona i Asia 

 

La Lune art&design oferuje stylowe ilustracje oraz dekoracje tworzone z sercem. Oryginalne i romantyczne produkty La Lune są nie tylko piękną ozdobą wnętrza ale również prezentem na wyjątkowe okazje takie jak ślub, urodziny, rocznice. Każdy projekt powstaje ręcznie za pomocą cienkopisów, następnie jest skanowany i poddany subtelnej postprodukcji. Prace drukowane są na wysokiej jakości papierze satynowym  (250 m/g2) z zachowaniem kolorów oryginału projektu.

Grafiki La Lune są także ozdobą naszych poduszek. Wszystkie produkty są wykonane z materiałów najwyższej jakości by cieszyć i przenosić Was w baśniowy świat La Lune jak najdłużej. 

Realizujemy również indywidualne zamówienia na spersonalizowane projekty. W tym celu skontaktuj się 

z nami mailowo.

zestaw 4.jpg