Polityka Prywatności

Przekazanie danych osobowych za pośrednictwem strony jest równoznaczne z akceptacją na ich zbieranie i przetwarzanie zgodnie z naszą polityką prywatności. Nie udostępniamy i nie sprzedajemy danych osobom trzecim. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce prywatności. Każdorazowe uaktualnienie znajdzie się na stronie. Użytkownicy korzystający ze strony www.lalune.com.pl pozostają anonimowi, tak długo dopóki nie zaistnieje konieczność ujawnienia niektórych danych osobowych.

Jakie informacje zbieramy?

- Dane jakie zbierane są podczas dokonywania transakcji zakupu to imię, nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu, adres e-mail oraz dane dotyczące formy płatności np. typ karty kredytowej.

- Niektóre dane zbierane są automatycznie podczas wizyty na naszej stronie internetowej. Są to dane dotyczące wizyty użytkownika, np. adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego itp.  

Jak wykorzystujemy informacje które nam przekazałeś?

- Dane zbierane podczas transakcji zakupu będą wykorzystywane w celu realizacji transakcji. Twoje dane mogą w tym celu być przekazane firmie obsługujące transakcje płatnicze w celu obciążenia karty kredytowej. Firma ta nie będzie wykorzystywać tych danych w żadnym innym celu. Podanie tych danych jest obowiązkowe jeśli chcesz dokonać zakupu.

- Jeśli wyraziłeś zgodę na otrzymywanie Newslettera, dane nam przekazane wykorzystamy w celu jego wysłania. 

- Dane które zbierane są automatycznie mogą zostać użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach lub personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te zbierane są o każdym użytkowniku automatycznie.

- Dane zbierane w trakcie korespondencji będą wykorzystywane wyłącznie w celu odpowiedzi na pytanie.

- Dane mogą zostać udostępnione w przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych lub organom wymiaru sprawiedliwości w przypadku naruszenia regulaminu serwisu lub  prawa.

W jaki sposób będziemy się z Tobą kontaktować?

Jeżeli dokonałeś zakupów w naszym sklepie otrzymasz e-maile dotyczące prowadzonej transakcji, w przypadku ważnych informacji dotyczących zamówienia możemy skontaktować się z Tobą telefonicznie.

W jaki sposób możesz poinformować o zmianie danych osobowych? 

Każdy użytkownik serwisu www.lalune.com.pl  ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich zmiany lub  usuwania. Zmian można dokonać droga elektroniczną wysyłając mail na adres: kontakt@lalune.com.pl

W jaki sposób zabezpieczamy dane osobowe?

Dane dotyczące użytkowników strony jak i klientów sklepu internetowego są zabezpieczone przed wglądem osób trzecich, komunikacja pomiędzy komputerem użytkownika a naszym serwerem jest zaszyfrowana.