PRZYTULANKI LA LUNE WKRÓTCE W SPRZEDAŻY!

Przytulanki_na_stronę-1.jpg

Bajkowe postaci, które można podziwiać na plakatach La Lune zdobyły serca zarówno dzieci jak i dorosłych. Dotychczas zdobiły Wasze wnętrza wisząc na ścianach. Dziś będzie można zabrać je ze sobą wszędzie, przytulić i wspólnie pomarzyć. Przytulanki La Lune przenoszą te magiczne postaci w inny wymiar - do przytulnego łóżeczka lub wózka, gdzie mogą stać się najlepszymi przyjaciółmi, którzy wspierają  dziecięcą wyobraźnię oraz kształtują poczucie estetyki. Nasze produkty nie są kolorowe i błyszczące. Są proste i eleganckie a mimo to bardzo ciepłe i przytulne. Czarno białe wzory na odwrocie przytulanek La Lune stymulują rozwój wzroku u najmłodszych dzieci. Natomiast starszym Miłośnikom La Lune, w naszych przymilnych produktach najbardziej podoba się magiczna atmosfera, którą roztaczają wokół siebie. Pobudzają dziecięcą wyobraźnię i wrażliwość. Uczą marzyć! 

Dbamy o bezpieczeństwo naszych Małych Klientów. Produkty są uszyte w 100% z najlepszej gatunkowo bawełny wyprodukowanej w Polsce, która spełnia najbardziej restrykcyjne wymogi oraz posiada certyfikaty dające gwarancję bezpieczeństwa. Także nadruk posiada Certyfikat OEKO-TEX 100 klasa I. Wypełnienie to antyalergiczna i oddychająca kulka silikonowa, która nie zbija się oraz nie przemieszcza podczas używania. 

Przytulanki La Lune już niebawem będzie można kupić w naszym sklepie internetowym. W połączeniu z plakatem są wymarzonym prezentem, który ucieszy nie tylko Maluszka, ale także jego Rodziców.